Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

30344

Në bashkinë ‘Xhuliano’ po afrohen zgjedhjet e reja për kryetar bashkie, e bashkë me to pritet të zhvillohen dhe projekte të mëdha fitimprurëse. Xhenaro, si një lider i ri, kërkon të përfitoj nga këto projekte dhe kur vjen fjala tek paraja dhe pushteti është i gatshëm të ndërhyj edhe në politikë. Ndiqni planet e tij të radhës.