Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

2826

Kur i dashuri i Kleos, Tomas, vendos të shesi makinën e Henrit, Henri ndihmohet nga ylli i basketbollit të gjimnazit, Klei Bun, për ta vjedhur përsëri. Por kur Henri përjeton kriza të pashpjegueshme, gjërat përshkallëzohen shpejt përtej kontrollit të saj.