Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

2956

Macarena ishte në marrëdhënie jashtëmartesore me pronarin. Pronari vjedh miliona dollarë dhe e implikon në krim pa të drejtë. Eksperienca e saj në burg bëhet më dramatike kur një e burgosur vritet dhe Macarena futet në izolim.