Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

4121

Në vitin 1977, negociatori i frustruar i FBI-së për pengjet, Holden Ford, gjen një aleat të pamundur te agjenti veteran Bill Tench dhe fillon të studiojë një lloj të ri vrasësi.