Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

4495

Një ngjarje e ndodhur në Piltoverin e pasur dhe nëntokën e varfër të Zaun, ku historia përball dy kampionët ikonikë të tokës dhe fuqinë që do t'i shkatërrojë. Motrat jetime Vi dhe Powder krijojnë probleme në rrugët nëntokësore të Zaun pas një grabitje në Piltover.