Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

3538

Motra e Lindy Sampsinit është marrë peng dhe tre vite më pas Lindy fillon të hetojë rastet e humbjes së vajzave në internet. Jeta e saj ndryshon kur hyr në një rrjet sociale për takime dashurie dhe fillon të marrë kërcënime.