Sezoni 1 - Episodi 12 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 12

1946

Roman detyrohet të rrëfejë gjithçka tek e ëma e cila heq një plumb nga këmba e të dashurit të Zulemas. Macarena hyn në telashe të mëdha me të burgosurat e tjera kur një zënkë përfundon me thyerjen e televizorit.