Sezoni 1 – Episodi 12 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 12

22157

Berri dhe Keitlin kërkojnë një histori dashurie të re, por fati i buzëqesh vetëm Berrit kur njihet me një reportere sporti. Ndërkohë Sisko me naivitet pranon ofertën e një mbinjeriu, ndërsa Henri lëndohet në Iron Heights…