Sezoni 1 – Episodi 13 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 13


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 13

20902

Roni vije në sulm si një fizikant, Berri me ekipin e ti duhet t’i vijën pas tij. Joe mundohet të ketë qasje në të dhënat e Cisco’s për të shpalosur gjurme për vrasjen e Nora Allenit. Berri detyrohet të lufton me shpejtesin e tij.