Sezoni 1 – Episodi 15 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 15


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 15

21284

Mark, vëllai i Klajd tashmë kërkon hakmarrje kundrejt njeriut që i vrau vëllain e tij. Më në fund zbulohet e vërteta rreth Doktor Uells. Iris gjendet në rrezik, po ashtu dhe i gjithë qyteti. Flesh i tregon asaj sekretin që fsheh dhe niset të shpëtojë qytetin.