Sezoni 1 - Episodi 16 (I FUNDIT) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 16 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 16 (I FUNDIT)

1891

Zulema tradhton të dashurin për paratë. Roman kërkon hakmarrje. Macarena do kryejë një seancë dëgjimore që mund të sigurojë lirinë por përplaset me planin përfundimtar të Zulemas.