Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

1378

Holden merr një shans për të intervistuar vrasësin Ed Kemper, i cili dëshmon të jetë tepër i artikuluar. Sidoqoftë, byroja nuk është e kënaqur me formën e tij të re të hetimit dhe ofron disa reagime negative.