Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

26638

Ndërsa Berri dhe skuadra e laboratorit S.T.A.R. punojnë për të kapur Kajl Nimbus ose Mjegullën, një super-njeri me fuqinë për t’u shndërruar në gaz helmues, ata u kthehen kujtimeve për atë natë që shpërtheu përshpejtuesi i grimcave duke vrarë të fejuarin e Keitlinës. Roni vendos ta vizitojë Henrin në burg, pas shumë vitesh por gjërat marrin një kthesë të rrezikshme…