Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

2033

Një gardian burgu akuzohet nga një prej të burgosurave. Babai i Macarenas kërkon ndihmë nga një ish koleg i vjetër. Egjiptiani ndjek Leopoldon dhe Romanin. Një nga vajza është nën presion për të ndihmuar në hetimin e policisë.