Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

1985

Macarrenas i vjen një vajzë e re në qeli dhe bëhen shoqe të mira. Palacios akuzohet pa të drejtë për ngacmim seksual dhe pezullohet nga puna. Vëllai i Macarenas, Romani merret peng nga i dashuri Zulemas.