Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

13432

Një luftë e dhunshme për pushtet shpërthen mes Falkonit dhe Rafës. Ndërsa Feliksi përpiqet të zërë vendin e tij në biznesin e kokainës, DEA e josh atë të shkojë në SHBA, ku është ngritur kurthi i përsosur...