Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

7966

Rachel do të përpiqet të gjejnë mamanë e saj nga një azil i fshehur bashkë më Garin. Pjesa tjetër do e ndjekë nga pas dhe do të zihen në kurth. Për të shpëtuar atyre u duhet të përdorin fuqitë e tyre, të cilat nuk munden ti kontrollojnë mirë.