Sezoni 1 - Episodi 8 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

7863

Dick beson se premtimi i tij për të mbajtur të sigurt Rachelën u mbajt, me shkatërrimin e organizatës dhe tani, vendos të shkojë te Donna Troy. Angela hedh idenë që t’i strehojë miqtë në shtëpinë e saj në Ohajo, por është ky momenti kur Kory zbulon misionin, për të cilin e kanë përgatitur. Tani, jeta e njërit prej miqve është në rrezik...