Sezoni 1 - Episodi 8 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

1987

I dashuri i Zulemas hyn fshehtas në shtëpinë e Macarenas dhe vjedh fotografitë që tregojnë sekretin për milionat. Fabio informon Macarenan për tradhëtinë. Zulema merr një mesazh sekret.