Sezoni 2 – Episodi 14 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 14


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 14

20397

Në Tokën-2, ekipi kërkon ndihmë nga një burim i papritur për të gjetur strofullën e Zoom, ndërsa në Tokën-1, Keitlin përpiqet për të përsosur Velositi-9 kështu Xhej mund të ndalë Geomancer.