Sezoni 2 - Episodi 18 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 18


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 18

1752

Sole përgatitet për martesën e saj me Fernandon. Saray bën një zbulim tronditës. Doktor Sandoval shpalos planin e tij djallëzor. I kapur nga Zulema, Castillo kërkon ndihmën e Macarenas për të gjetur Amaian.