Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

8135

Verdin tallet me agjentët e DEA-s që po e torturojnë. Félix i ofron trafikantit të opiumit, Guerra, një marrëveshje partneriteti. Ndërsa, motra e Benjamínit, Enedina, propozon një ide të re biznesi.