Sezoni 2 - Episodi 2 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 2

775

Për të mësuar më shumë mbi rastin e vrasësit që po hetojnë, Billi dhe Holdeni marrin në intervistë një nga vrasësit më të njohur dhe më ekstrem të dënuar. Një surprizë e pakëndshme vjen në mbrëmje në shtëpinë e Billit.