Sezoni 2 – Episodi 21 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 21


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 21

19885

Barry i ngecur në Forcën e Shpejtësisë arrin të fitojë shpejtësinë e tij dhe kthehet në tokë ku i duhet të përballet menjëherë me një meta-njeri të kthyer nga vdekja. Zoom përgatit një ushtri me meta-njerëz për të pushtuar Tokën.