Sezoni 2 – Episodi 22 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 22


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 22

19403

Zoomi lëshon ushtrinë e tij me njerëz me fuqi të mbinatyrshme në Tokën-2. Drejtuesja e kësaj ushtrie është Black Sirene, e cila është kopja e Black Canary. Ndërkohë, Wally nis të luftojë për të ndihmuar Flashin, gjë që e shqetëson Joe. Më pas, Zoomi rrëmben babanë e Flash dhe kjo do ndryshojë gjithë rrjedhën e ngjarjeve.