Sezoni 2 – Episodi 3 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 3

30634

Don Salvatore thur një plan që me anë të përfshirjes së një prifti në zonë të acarojë kapot e tjerë me qëllim që ata të reagojnë dhe më pas ai t'i heqë qafe një nga një. Por Çiro nuk rri duarkryq dhe e ka një plan të tijin.