Sezoni 2 - Episodi 4 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 4

2020

Cesar dhe Jamal kanë probleme me bashkëjetesën. Jasmine ndihmon Rubyn të gjejë një shoqëruese për ballon e Shën Valentinit dhe Monse përballet me një ultimatum të dhimbshëm.