Sezoni 2 – Episodi 5 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

26142

Çiro do të takohet me Xhenaron për të bërë paqe me Sevastanot, por Pietro do që djali i tij ta vrasë Çiron për t'u hakmarrë për vrasjen e nënës...