Sezoni 2 - Episodi 6 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

7590

Felixi takohet me një udhëheqës politik ndërsa Benjamini zgjedh të mbajë një qëndrim të fortë teksa konflikti mes Sinaloas dhe Tijuanas bëhet gjithnjë e më i nxehtë. Skuadra e ëaltit e kthen vëmendjen nga aeroplanët.