Sezoni 2 - Episodi 8 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8

6743

Autoritetet Meksikane, FBI-ja dhe Feliksi, kërkojnë Akostën, pasi një gazetë publikon një intervistë me të. Çfarë ka thënë ai? Ndërkohë zgjedhjet presidenciale fillojnë, por këtë vit më ndryshe se kurdo më parë.