Sezoni 2 – Episodi 8 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8

20990

Kur Vendëll Sevixh sulmon Kendra Sondërs, Beri e dërgon Kendrën në qytetin Star dhe kërkon mbrojtje nga Oliveri. Herrisoni i kërkon Xhejit të provojë një serum të ri për ta bërë Berin të vrapojë më shpejt.