Sezoni 2 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8 (I FUNDIT)

3448

Dy ushtritë janë në luftë. Ushtarët pajanë mund ta ndjejnë fuqinë e kundërshtarëve. Në momentin që kishin nevojë, një komb tjeter i vjen në ndihmë. Ndërkohë në Pensa, Maghra merr vesh se kush është babi i fëmijës së Sibethit. Maghra i tregon Sibethit planin që ka për të. Sibethi vendos të mos rri duarkryq.