Sezoni 3 - Episodi 1 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 1

3100

I dëshpëruar për të lënë gjurmë, Jason Todd përballet me Joker për herë të fundit. Por kur përplasja rezulton në pasoja fatale, Dik Grajson detyrohet të largohet nga Titanët dhe të kthehet në qytetin e Gotham.