Sezoni 3 - Episodi 1 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 1

1880

Macarena dhe të tjerët shkojnë në një burg të ri ku kontrabandojnë objekte të mprehta duke përdorur Mercedesin si karrem. Zulema transferohet në të njëjtin burg pasi shërohet nga koma. Një manovrim i zgjuar i kabllos së telave plagos Mercedesin dhe vret rojen Unai.