Sezoni 3 - Episodi 1 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 1

4656

Amadoja, numri i ri dy në kartelin meksikan, padashur rrëzon një aeroplan me kokainë në shkretëtirën meksikane. Ndërsa ata vetë dhe shumica e mallit i mbijeton uljes së vështirë, Amadoja, bashkë me grupin e tij, përballen me ushtrinë amerikane që po i vëzhgon nga larg…