Sezoni 3 - Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 10 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 10 (I FUNDIT)

3531

Shteti meksikan dhe ai amerikan vendosen në kërkim të Amados. Nga burgu, El Chao ndërmerr lëvizje për të treguar se ai është shefi. Enedina dërgon Ramonin në një mision.