Sezoni 3 - Episodi 2 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 2

2547

Një shef i ri i krimit, Red Hood, u thotë shefave të krimit të Gothamit që t'i paguajnë 3% për "mbrojtje". Kur Bruce largohet nga Gotham, Dick thërret Titanët për ta ndihmuar atë që të merret me krimin dhe përballen me "Red Hood" pasi fillon terrori në qytetin që e ktheu Barbarën kundër Dickut.