Sezoni 3 - Episodi 3 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 3

1856

Të burgosurat kineze lënë Macarena për të vdekur në lavanderi. Zulema e shpëton atë, kështu që kinezët e dënojnë atë në mënyrë të ngjashme. Mercedes, ditën e pushimit jashtë, shantazhohet nga kinezët për t'i ndihmuar ata të grabisin një kontenjier me para. Saray hakmerret për përdhunimin e saj nga Sandoval.