Sezoni 3 - Episodi 5 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 5

1940

Vajza e Mercedes është rrëmbyer, duke e bërë situatën në burg më të komplikuar. Anabel pranon fajësinë për shkak të provave kundër saj. Nerea krijon një lidhje me Rizos por lidhja do të ndikohet nga lajmet e papritura.