Sezoni 3 - Episodi 6 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 6

1933

Plani i arratisjes së Zulema ndikohet nga një shpërthim. Zulema gjen te Altagracia një aleat të papritur për të vazhduar me planin e tij. Saray merr vendimin e vështirë për të tradhtuar shoqen e saj.