Sezoni 3 - Episodi 6 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 6

3685

Viktori ndikohet rëndë nga një vrasje dhe vendos të marrë hak. Dhuna përshkallëzon në Tijuana. Shefja e re Enedina bën një plan për të sfiduar rivalët e saj në kartel.