Sezoni 3 - Episodi 7 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 7

1896

Mercedes kthehet për të joshur kinezët , duke vazhduar planin e tyre të arratisjes dhe marrjes së parave nga kontenjieri i Hong Fang. Antonias i falet liria për Pashkë. Zulema bashkohet me Altagracian për të shpëtuar dhe për të marrë një pjesë së parave të Hong Fang.