Sezoni 3 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 8 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 8 (I FUNDIT)

1772

Akame, së bashku me klanin kinez dhe Mercedesin si peng, arrijnë të ikin nga burgu. Zulema dhe Altagracia shkaktojnë trazira në Cruz del Norte, ku Tere, Sole dhe Rizos marrin kontrollin e situatës.