Sezoni 4 - Episodi 1 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 1

1261

Cesari është shumë i përfshirë në bandë, ndryshe nga Oscari, i cili po pret të bëhet baba. Jamali, më në fund, ka fituar vëmendjen që dëshiron. Miqësia e tij me Rubyn ka marrë fund, sidomos tani që ai po kandidon për president...