Sezoni 4 - Episodi 1 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 1

1893

Zulema kapet dhe vendoset në një fluturim drejt Madridit, ku ajo mundohet të heqë prangat e veta. Mercedesi, që merret me trafikimin e drogës në burg, dënohet rëndë. Altagracia burgoset dhe rrihet dhe Saray përfundon në të njëjtin burg.