Sezoni 4 – Episodi 10 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 10

13286

Pa asnjë kundërshtar Genny vazhdon të përhapë biznesin në qendër të Napolit, ndërkohë që Patrizia ka kontrollin e trafikut të tij. Kërcënime të reja po afrojnë ku objektivi është familja e Gennaros.