Sezoni 4 – Episodi 11 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 11

12985

Një kriminel i njohur kthehet për të terrorizuar qytetin Central. Ralphi duhet të ngrihet për të mbrojtur të pafajshmit ndërsa Barry kërkon forcën për ta mbajtur optimizmin e tij të gjallë përballë rrethanave të tij.