Sezoni 4 – Episodi 14 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 14


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 14

12993

Barry takon një femër të fuqishme aftësitë e së cilës mund të ndihmojnë në betejën kundër DeVoe. Ndërkohë që DeVoe ka objektiv këdo që ishte në autobus, Ralph vendos të heqë dorë nga puna e heroit dhe synon vetëm të mbijetojë.