Sezoni 4 - Episodi 2 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 2

1041

Në debatin presidencial, Ruby dhe Jamali përballen për të argumentuar se pse secili prej tyre meriton presidencën, por për fat të keq për Rubyn, duket se ai po humbet, pasi Jamali sjell gërmime personale në jetën e tij. Duket se ky do të jetë fundi i shoqërisë së tyre, por gjërat kanë marrë tashmë një kthesë...