Sezoni 4 - Episodi 2 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 4 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 4 – Episodi 2

1866

Altagracia urrehet nga zyrtarët e "Cruz del Norte" dhe nga të burgosurit. Ajo e di se nuk do të qëndrojë gjatë në burg, nëse nuk arratiset para se ta vrasin. Zulema kthehet në "Cruz del Norte" tani duke u përballur me Sarayn dhe me përfshirjen e Hierros si një zyrtar i ri. Ndërsa Rizosi merr një vendim, që mund ta ekspozojë atë ndaj hakmarrjeve të Sandovalit, pas asaj që ndodhi me Mercedesin.